Гордост и признание!
По случай 24 май Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност старши учител Нурай Юсуф и Айджан Халил - ученичка от 10. клас бяха отличени от областния управител с награди за техните постижения, професионализъм и принос към утвърждаването на образованието.
Нурай Юсуф получи признание за издигане престижа на учителската професия, отлични резултати и висока ефективност в образователната практика. Айджан Халил бе наградена за постигнати високи резултати и достойно представяне на област Кърджали и училището в престижни състезания и конкурси.
Отличието е заслужено признание за труда, постоянството и успехите, които вдъхновяват училищната общност и утвърждават авторитета на образованието