Отбелязахме Деня на Европа
Днес в нашето училище отбелязахме Деня на Европа по интересен и интерактивен начин!
Учениците се включиха с много ентусиазъм в образователната игра „Познавам ли Европа?“ чрез платформата Kahoot, където показаха знания, бързина и отборен дух.
По повод празника гледаха и филм, посветен на Втората световна война, който им напомни колко важни са мирът, единството и сътрудничеството между европейските народи.
Денят премина с много емоции, нови знания и вдъхновение да бъдат активни и отговорни европейски граждани!