Финалът на мобилността по проект „Еразъм+“

Финалът на мобилността по проект „Еразъм+“

Финалът на мобилността по проект „Еразъм+“

Финалът на мобилността по проект „Еразъм+“ беше отбелязан с тържествено връчване на сертификати на всички участници.
През изминалите дни учениците и техните ръководители споделиха ценни моменти, нови знания, културен обмен и незабравими преживявания. Съвместните дейности, работата в екип и създадените приятелства превърнаха тази мобилност в истинско вдъхновение за всички.
Благодарим на нашите партньори за прекрасното сътрудничество, позитивната енергия и споделените емоции.
До нови срещи и бъдещи съвместни инициативи!