Още един ползотворен и емоционален ден от нашето партньорство по проект „Еразъм+“!

Още един ползотворен и емоционален ден от нашето партньорство по проект „Еразъм+“!

Още един ползотворен и емоционален ден от нашето партньорство по проект „Еразъм+“!

Учениците от нашето училище и гостите ни от Центъра за професионално обучение „Иззет Байсал“, гр. Болу, Р. Турция, се включиха заедно в часовете по практическо обучение. В екип всички приготвиха вкусни български ястия и сладкарски изделия, като споделиха кулинарни умения, идеи и много усмивки.
След кулинарните предизвикателства денят продължи със спортен дух и добро настроение по време на приятелски волейболен турнир.
Учениците показаха и своята отговорност към природата, включвайки се активно в екодейност по почистване на района.
Ден, изпълнен с нови знания, приятелства, работа в екип и споделени ценности!