Еразъм+ ни събира отново!
С голямо вълнение посрещнахме в нашето училище ученици и техните ръководители от Центъра за професионално обучение „Иззет Байсал“, гр. Болу, Република Турция, с които си партнираме по проект „Еразъм+“.
Първият ден премина в дух на взаимно опознаване. Представихме нашата страна, града и училището ни – с неговите традиции, постижения и ежедневие. Нашите гости също ни потопиха в своя свят, разказвайки за Турция, своя град Болу и училището, което представляват.
Атмосферата беше изпълнена с усмивки, любопитство и желание за нови знания и културен обмен.
Предстоят ни още вълнуващи дни заедно, изпълнени с дейности, нови приятелства и незабравими преживявания!