Образователно пътешествие в историята и природата!
Днес нашите ученици имаха вълнуваща и ползотворна образователна екскурзия в гр. Стара Загора по Национална програма „България – образователни маршрути“, Модул 3 „Културните, държавните и научните институции като образователна среда“.
Посетихме Регионалния исторически музей, където учениците се запознаха с богатото културно-историческо наследство на града – от античността, през средновековието, до периода на Възраждането. Чрез интересни експозиции и увлекателни разкази те успяха да се докоснат до миналото и да обогатят своите знания по един различен и вдъхновяващ начин.
Кулминацията на деня продължи с посещение на Зоопарка в Стара Загора, където учениците се срещнаха с разнообразни животински видове и научиха повече за тяхната среда на живот.
Денят беше изпълнен с нови знания, положителни емоции и незабравими впечатления!