Пореден ден от мобилността в Испания 🇪🇸

Пореден ден от мобилността в Испания 🇪🇸

Пореден ден от мобилността в Испания 🇪🇸

Денят на групата учители на мобилност в Испания по проект № 2025-1-BG01-KA122-SCH-000326180 „Класният ръководител – медиатор за социално приобщаване“, финансиран по Програма „Еразъм+“ на Европейския съюз, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани“, сектор „Училищно образование“. започна с наблюдене на уроци по История, Английски език и работя с ученици със специални потребности в IES Baixamar. По- късно учители се срещнаха с представители на „Grup Matas Arnalot“ – организация, развиваща верига от хотели и ресторанти в гр. Сиджес, известно туристическо градче . По време на срещата те се запознаха с дейността на компанията, с изискванията към кадрите в сферата на туризма и с добрите практики в хотелиерството и ресторантьорството.
След професионалната част програмата продължи с туристическа обиколка на Сиджес, по време на която бяха разгледани основни забележителности и бе усетена атмосферата на града като утвърдена туристическа дестинация.
Ден, изпълнен с ценни професионални срещи и културни впечатления!