Първи ден от НП „Иновации в действие“

Първи ден от НП „Иновации в действие“

Първи ден от НП „Иновации в действие“

С вдъхновение и активност премина първият ден от участието ни в Националната програма „Иновации в действие“, Модул 2 „Мобилност за популяризиране и мултиплициране на добри иновации между училищата“.
Денят беше изпълнен с разнообразни и ползотворни дейности, в които всички участници се включиха с интерес и ентусиазъм. Представена беше иновативната учебна програма, последвана от увлекателна беседа и запознаване с музейната експозиция, които допринесоха за обогатяване на знанията и обмен на добри практики.
Домакин на събитието беше СУ „Отец Паисий“ – гр. Самоков, а партньори са ПГ по ресторантьорство, търговия и обслужване – гр. Плевен, СУ „Свети Климент Охридски“ – с. Слащен и ПГТХВП " Св. Св. Кирил и Методий" - гр. Момчилград.
Очакваме с нетърпение следващите дни, изпълнени с нови идеи, вдъхновение и споделен опит!